Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GLASSERVIS, 58 dlr, 1920/30-tal, dekor i form av graverat monogram, bestående av: 10 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 7 ölglas, 10 sherryglas, 8 starkvinsglas, 12 snapsglas
Enstaka nagg
204626
2013-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här