Glas 1920/30-tal

Glas 1920/30-tal
Glas 1920/30-tal
Glas 1920/30-tal
Glas 1920/30-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GLASSERVIS, 58 dlr, 1920/30-tal, dekor i form av graverat monogram, bestående av: 10 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 7 ölglas, 10 sherryglas, 8 starkvinsglas, 12 snapsglas

Enstaka nagg

204626

2013-09-22