Bordslampa 1800-tal

Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal
Bordslampa 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, förgylld, Louis Philippe, 1800-talets andra hälft, höjd 71 inkl. skärm, senare elektrifierad och ombyggd från fotogen

204634

2013-09-26