Figuriner 1930-tal

Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal
Figuriner 1930-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 1 par, föreställande gumme och gubbe, signerade och daterade HR 1930, höjd 23-25 cm

204643

2013-09-22