Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-tal, rokokostil, fanér i valnöt, inredning med hyllplan, höjd ca 201, 126x39 cm, nyckel medföljer

Slitage, fanérskador

204660

2013-09-23