Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-tal, rokokostil, fanér i valnöt, inredning med hyllplan, höjd ca 201, 126x39 cm, nyckel medföljer
Slitage, fanérskador
204660
2013-09-23