Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, Karl Johan, fanér i björk, dekor av halvkolonner i svärtat trä, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, höjd ca 109, 104x45 cm, nyckel medföljer

Slitage, dragknoppar med skador/bortfall

204664

2013-09-23