Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-09-23
204667
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Utsikt över fjord, monogramsignerad och daterad AÖ 1916, olja på duk, 44x58 cm