efter Balestrieri oljemålning

efter Balestrieri oljemålning
efter Balestrieri oljemålning
efter Balestrieri oljemålning
efter Balestrieri oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BALESTRIERI, Lionelli (1872-1958), efter: Violinkonsert - Beethoven, olja på duk, 60x120 cm

Lagningar, dukskador

204694

2013-09-22