Cartier bordsur

Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur
Cartier bordsur

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

CARTIER, Pendulette, bordsur med qvartzverk och väckning, omkring 1990-tal, märkt i verk/urtavla/boett, fodral av förgylld mässing, höjd 8,5 cm

Kuntoraportti

204708

Päivämäärä:

2013-11-24