Cartier bordsur
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
CARTIER, Pendulette, bordsur med qvartzverk och väckning, omkring 1990-tal, märkt i verk/urtavla/boett, fodral av förgylld mässing, höjd 8,5 cm
Kuntoraportti
204708
Päivämäärä:
2013-11-24