Stadskartor

Stadskartor
Stadskartor
Stadskartor
Stadskartor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATLAS ÖVER SVERIGES STÄDER, 6 st, (Uddevalla, Luleå, Lund, Hedemora, Eskilstuna och Thorshälla) Gustaf Ljunggrens, 1850-tal, handkolorerade litografier

204727

2013-09-22