Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ATLAS ÖVER SVERIGES STÄDER, 6 st, (Uddevalla, Luleå, Lund, Hedemora, Eskilstuna och Thorshälla) Gustaf Ljunggrens, 1850-tal, handkolorerade litografier
204727
2013-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här