Karusellhäst

Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst
Karusellhäst

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARUSELLHÄST, 1900-tal, bemålat trä, ombyggd till gunghäst, höjd 102, längd med medar 137 cm

Bruksslitage

204734

2013-09-29