Litografiskt tryck

Litografiskt tryck
Litografiskt tryck

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFISKT TRYCK, Napoleon, tryckt Chaillou-Potrelle, 1800-talets första hälft, 48x37 cm

204748

2013-09-22