Vas Karl Lindström

Vas Karl Lindström
Vas Karl Lindström
Vas Karl Lindström
Vas Karl Lindström
Vas Karl Lindström
Vas Karl Lindström

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, 1900-talets början, jugend, dekor av blomster, Rörstrand, i botten märkt för Karl Lindström, höjd 31 cm

Smärre kantnagg

204757

2013-09-22