Fällbord sengustavianskt alrot

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, sengustavianskt, skiva fanerad med alrot, höjd 72,5, 41,5x29 cm

Skador, kompletteringar, lagningar

204762

2013-09-25