Vägglampett Svenskt Tenn

Vägglampett Svenskt Tenn
Vägglampett Svenskt Tenn

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETT, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnummer 2389, mässing, höjd 32, diameter 26 cm

Slitage, smärre bucklor

204796

2013-09-22