Bordslampfot 1900-tal

Bordslampfot 1900-tal
Bordslampfot 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, kolonnformad med kapitäl, vitmetall och alabaster, höjd 31 cm

Smärre sprickor, ej funktionstestad

204799

2013-09-21