Bordslampfot 1900-tal
Closed
2013-09-21
204799
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, kolonnformad med kapitäl, vitmetall och alabaster, höjd 31 cm
Smärre sprickor, ej funktionstestad