Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HAMMOND, Robert John, (verksam 1879-1911): Flicka vid bäck, signerad och daterad R J Hammond 1882, olja på duk, 38x27 cm
dubblerad
204805
2013-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här