Robert Hammond oljemålning

Robert Hammond oljemålning
Robert Hammond oljemålning
Robert Hammond oljemålning
Robert Hammond oljemålning
Robert Hammond oljemålning
Robert Hammond oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 500 SEK

HAMMOND, Robert John, (verksam 1879-1911): Flicka vid bäck, signerad och daterad R J Hammond 1882, olja på duk, 38x27 cm

dubblerad

204805

2013-09-23