Johnny Oppenheimer

Johnny Oppenheimer
Johnny Oppenheimer
Johnny Oppenheimer
Johnny Oppenheimer

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OPPENHEIMER, Johnny (1923-2005): Morteln, signerad och daterad J Oppenheimer -73, olja på duk, 37x45 cm

204811

2013-09-23