Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, SKÅL, mässing, barock, 1700-tal, ciselerad dekor, höjd 6-7,5, diameter 18-20 cm
Skål med lagningar, ljusstake med bucklor och smärre brott
204814
2013-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här