Ljusstake och skål barock
2013-09-22
204814
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKE, SKÅL, mässing, barock, 1700-tal, ciselerad dekor, höjd 6-7,5, diameter 18-20 cm
Skål med lagningar, ljusstake med bucklor och smärre brott