Ljusstake och skål barock

Ljusstake och skål barock
Ljusstake och skål barock
Ljusstake och skål barock
Ljusstake och skål barock
Ljusstake och skål barock
Ljusstake och skål barock

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, SKÅL, mässing, barock, 1700-tal, ciselerad dekor, höjd 6-7,5, diameter 18-20 cm

Skål med lagningar, ljusstake med bucklor och smärre brott

204814

2013-09-22