Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, tenn, 17/1800-tal, bl a. Jönköping, diameter 21-35 cm
Bucklor, slitage
204825
2013-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här