Omega herrarrmbandsur "Geneve" 18 k
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
9 000 SEK
OMEGA, Genève, manuellt herrarmbandsur, 1970, cal. 601, nr 32681550, 17 jewels, adjusted 2 positions, plexiglas, boett och armband av guld 18 k, 32x31 mm, total vikt 71,5 g, längd 20 cm, i originalbox
Urtavlan med skador, bruksslitage
204845
2013-11-24