Evert Lundquist oljemålning
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Trädet, signerad E. L. samt signerad och daterad på baksidan Evert Lundquist 1976, olja på duk, 28x19 cm
PROVENIENS: Fotografen KG Kristoffersson, Stockholm
204875
2013-09-23