Evert Lundquist oljemålning

Evert Lundquist oljemålning
Evert Lundquist oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Trädet, signerad E. L. samt signerad och daterad på baksidan Evert Lundquist 1976, olja på duk, 28x19 cm
PROVENIENS: Fotografen KG Kristoffersson, Stockholm

204875

2013-09-23