Adix additionsmaskin

Adix additionsmaskin
Adix additionsmaskin
Adix additionsmaskin
Adix additionsmaskin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADIX RÄKNEMASKIN, 1900-talets början, i etui, 16x10 cm

Något defekt funktion, etuiet med smärre slitage

204900

2013-10-13