Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad Peter Dahl 80, 232/250, färglitografi, 55x42 cm

204901

2013-09-23