Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, tysk, 1880-tal, s.k. släpsabel, svart stålbalja, längd 93 cm

Slitage

204909

2013-10-10