Sablar m/1867

Sablar m/1867
Sablar m/1867
Sablar m/1867
Sablar m/1867

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SABLAR, 1 par, m/1867-tal, för kavalleriet, skyddsplåt i mässing, längd 104 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, baljor saknas

204940

2013-09-22