Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FISKBESTICK, 12+2 st., uppläggningsskedar, nysilver med pärlemorskaft, England, 1800-talets slut, i originaletui
Etui med skador
204953
2013-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här