Fiskbestick nysilver

Fiskbestick nysilver
Fiskbestick nysilver
Fiskbestick nysilver
Fiskbestick nysilver
Fiskbestick nysilver
Fiskbestick nysilver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FISKBESTICK, 12+2 st., uppläggningsskedar, nysilver med pärlemorskaft, England, 1800-talets slut, i originaletui

Etui med skador

204953

2013-09-24