Siri Derkert litografier

Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DERKERT, Siri (1888-1973): (3 st) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", osigneratde, färglitografi, bladmått 51x65, oramade samt "Jag vägrar förinta mig själv", signerad och daterad S Derkert 33/60, litografi, 56x44 cm, ramad

Hanteringsveck

204956

2013-09-24