Slaglåsrevolver 1800-tal

Slaglåsrevolver 1800-tal
Slaglåsrevolver 1800-tal
Slaglåsrevolver 1800-tal
Slaglåsrevolver 1800-tal
Slaglåsrevolver 1800-tal
Slaglåsrevolver 1800-tal

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, 1800-talets mitt, Colt Navy, Londontillverkad, bakkappa med adelsvapen märkt FDR 1848, längd 34 cm

Slitage, lagning, korrosion

204978

2013-10-10