Redskap Jämtland

Redskap Jämtland
Redskap Jämtland
Redskap Jämtland
Redskap Jämtland
Redskap Jämtland
Redskap Jämtland

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REDSKAP, för beredning textil, Jämtland, 1800-talets andra hälft, blåmålade rullar, höjd 80 cm

Skador, lagningar

204980

2013-09-23