Tennstop 1800-tal

Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal
Tennstop 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

STOP, 2 st, tenn, 1828 resp 1860, ett med ciselerad dekor, höjd ca 20 cm

Bucklor, slitage, lagning

204995

2013-09-23