Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
TIERMA, Erkki (Finland/Sverige 1941-2008): Monotyp 1, signerad och daterad Erkki Tierma 89, grafiskt blad, 63x79 cm
Glasskada
205000
2013-09-24