Erkki Tierma

Erkki Tierma
Erkki Tierma
Erkki Tierma
Erkki Tierma

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

TIERMA, Erkki (Finland/Sverige 1941-2008): Monotyp 1, signerad och daterad Erkki Tierma 89, grafiskt blad, 63x79 cm

Glasskada

205000

2013-09-24