Fickur i silver Seeland

Fickur i silver Seeland
Fickur i silver Seeland
Fickur i silver Seeland
Fickur i silver Seeland
Fickur i silver Seeland
Fickur i silver Seeland

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

FICKUR, silver, Seeland, 1800-talets slut, breguet spiral, ankargång, dekor i niello, emaljtavla, diameter 51 mm, etui i trä medföljer

Niellodekor med slitage, ej funktionstestad

205023

2013-09-23