Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SÖRENSEN, Carl Frederick (Danmark, 1818-1879): Kustmotiv, signerad C Frederick Sörensen -1847, olja på pannå, 16,5x22 cm
Smärre krackelyrer
205038
2013-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här