Carl Frederick Sörensen oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SÖRENSEN, Carl Frederick (Danmark, 1818-1879): Kustmotiv, signerad C Frederick Sörensen -1847, olja på pannå, 16,5x22 cm

Smärre krackelyrer

205038

2013-09-23