Albert Liedbeck

Albert Liedbeck
Albert Liedbeck
Albert Liedbeck
Albert Liedbeck
Albert Liedbeck
Albert Liedbeck

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIEDBECK, Albert (?-1955): Stilleben med äldre vapen, signerad Alb. Liedbeck, olja på duk, 63x50 cm

205039

2013-10-10