Jacob Hägg etsning

Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄGG, Jacob (1839-1931): "Strid å Bengtsortfjärden", signerad JHägg, etsning, 21x32 cm

205046

2013-09-23