Elisabeth Ulrika Ström oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sverige 1700-tal): Elisabeth Ulrika Ström, olja på duk, 78x64 cm

Lagningar

205070

2013-09-24