Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSLYSTER, sengustaviansk, 1800-tal, behängd med prismor, för 2 ljus, sten och förgylld mässing, höjd 71 cm
205074
2013-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här