Kanonkula

Kanonkula
Kanonkula
Kanonkula
Kanonkula

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

KANONKULA, troligen 1600-tal, enligt uppgift fyndplats stranden vid Kronborgs slott i Helsingör

Skador, rostangripen

205092

2013-09-23