Jim Touchton oljemålningar
Vollendet
2013-09-25
205119
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TOUCHTON, Jim (född 1952 USA): 2 st, "Beach right" "Beach left", signerade, olja på duk, ca 28x35 cm vardera