Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland, S:t Isakskatedralen S:t Petersburg, signerad, akvarell, 23x33 cm
205132
2013-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här