Torsten Palm oljemålning

Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALM, Torsten (1885-1934): "Öppen logdörr, signerad T Palm -27, olja på pannå, 27x35 cm
Proveniens: Torsten Palms minnesutställning på Nationalmuseum 1945

205160

2013-09-25