Ivan Lindhe oljemålning

Ivan Lindhe oljemålning
Ivan Lindhe oljemålning
Ivan Lindhe oljemålning
Ivan Lindhe oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDHE, Ivan (1875-1954): Porträtt av Ingeborg Wannberg, osignerad, olja på duk, 33x28 cm

205166

2013-09-25