Nakterhus med kompass

Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

NAKTERHUS, med väteskekompass och fotogenbelysning, 1900-talets första del, förnicklat, kardanskt upphängd kompass, signerad L. J. Harri, Amsterdam, höjd 25, kompassens diameter 16 cm

Obetydligt slitage

205174

2013-10-13