Nakterhus med kompass
Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
NAKTERHUS, med väteskekompass och fotogenbelysning, 1900-talets första del, förnicklat, kardanskt upphängd kompass, signerad L. J. Harri, Amsterdam, höjd 25, kompassens diameter 16 cm
Obetydligt slitage
205174
2013-10-13