Dragok 18/1900-tal

Dragok 18/1900-tal
Dragok 18/1900-tal
Dragok 18/1900-tal
Dragok 18/1900-tal
Dragok 18/1900-tal
Dragok 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

DRAGOK, sannolikt för oxar, brännstämplad C Bercer / Paul & Vezelin längd ca 135 cm

Torrsprickor

205180

2013-09-24