Figurin förgyllt sterlingsilver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, förgyllt sterlingsilver, föreställande en hjort, monterad på grön stenplatta, Súhai, begränsad upplaga, nr 107/560, Kina, 1960-tal, originaletui, höjd 17 cm

205181

2013-09-24