Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

TOILETTEBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, mahognyfanér, höjd ca 153, 47x103 cm, nyckel medföljer

Omfattande ytskador, lösa delar, dragknoppar saknas

205189

2013-09-24