Birgitta Södergren röllakan

Birgitta Södergren röllakan
Birgitta Södergren röllakan
Birgitta Södergren röllakan
Birgitta Södergren röllakan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, röllakan, Birgitta Södergren, monogramsignerad BS, ca 135x192 cm

Fransar med slitage, fläckar

205214

2013-09-24